Mazaný dárek - dárková souprava mazané kvítí pro radost

-15%

Mazané privátní lázně v dárkovém balíčku - mazaný dárek. Pro radost a potěšení, pro krásné chvilky a relax. K péči o celého člověka.

Mazaný dárek je souprava 6 produktů mazaného kvítí:

  • Parfémová květinová voda
  • Olejový balzám
  • Mazaný peeling
  • Mazaná sůl
  • Kokosové mazání - levandulový krém
  • Balzám na rty se včelím voskem

Mazané kvítí je v jednoduché dárkové krabici na lůžku z voňavého sena a sušeného kvítí z naší zahrady ze Slavkovského lesa.

Vyberte si vůni mazaného kvítí:

Patero kvítí je směs našeho nejoblíbenějšího voňavého kvítí ze Slavkovského lesa. Kvítí pěstujeme na zahradě, některé roste divoce v lese a údolí v našem okolí. Unikátní letní, svěží, květinová, lehká vůně připravená z patera kvítí - levandule, jalovec, máta peprná, meduňka a anasová šalvěj. Vyčistí hlavu, uklidní a pohladí, příjemně nastartuje a dodá svěží energii.

Růže stolistá je nejvoňavější z růží. Její dokonalá vůně působí blahodárně pro celý náš organismus a naši mysl. Osvěžuje, povznáší..

Citronová svěží lehká letní vůně, to přesně je Meduňka lékařská. Je to droga pro naši mysl a mozek. Uklidňuje, odhání stres, nabíjí, osvěží, je výborná na posílení spánku.

Levandule lékařská je naše nejoblíbenější květina a bylina. Máme jí plnou zahradu. Milujeme ji do koupele, pod polštář, na tělo, prostě všude. Její vůně ohromě uklidňuje a nabíjí radostí zároveň.

1979 | PÁNSKÉ KVÍTÍ - vůně a řada mazaného kvítí pro pány a muže. Vonná kompozice je vystavěna na dokonalém souladu všech složek té nejvyšší kvality. Pánské kvítí obsahuje celkem 13 esencí a vůní z květin, bylin a koření. Fragrance tvoří Pomeranč, Pačuli, Bergamot, Gardenie, Levandule, Geranium, Máta, Kadidlo a dalších 5 přírodních esencí a absolue. Má povznášející aroma, které neurazí ani dámu, unikátní harmonická vůně s tajným složením, skvěle povzbudí smysly při každé příležitosti. Osvěží a nádherně voní po citrusech a orientu.

Letní kvítí | mandarinka s mátou - osvěží a příjemně ochladí tělo i mysl. Dodá potřebnou sílu a energi, napomáhá regeneraci a přenádherně voní.


Zvolte si variantu:

695,00 Kč 798,00 Kč
Please select variants first