VISAGE by Kristýna Gábner

Mazané kvítí, které mícháme podle přání a doporučení Kristýny Gábner. Kristýna je naše dloholetá kamarádka, která nám božsky odzpívala celou svatbu.

Kristýna Gábner je ale především vizážistka a kosmetička, která vždy toužila po produktech, které budou vonět a budou tak čisté, že je můžete vlastně i sníst . Zároveň vaše pleť bude hyčkána, jelikož tyto produkty jsou vyrobené s láskou. Žena, příroda a krása ... Neodmyslitelně k sobě patří. Tato exkluzivní pleťová řada povzbudi nejen vaši pleť, ale i duši.

Věříme, že se po velkém úsilí a zkoušení a testování a míchání zadařilo a Kristýna a její klienti budou spokojeni. Pleťová řada mazaného kvítí obsahuje čisté rostlinné a esenciální oleje nejvyšší kvality a bylinky a květinky ze Slavkovského lesa. 

Vůně pro sérum na růst obočí a řas je květinová parfémová kompozice/fragrance Fleurs Rusées, kterou jsme připravili speciálně pro Kristýnu Gábner a její produkty.

Unikátní řada produktů

VISAGE by Kristýna Gábner

Kristýna Gábner
Sokolovská 170/60, 
360 04  Karovy Vary

E: k.riljakova@seznam.cz

Instagram | @kristy.gabi

Všechny exkluzivní produkty pro péči o pleť můžete samozřejmě zakoupit přímo v salonu u Kristýny nebo v našem Mazaném obchodě.