Mazaná manikúra

Koncept komplexní profesionální péče o nehty a ruce vyvinutý a namíchaný na přání a zadání salónu LOVE-NAILS.CZ Markéty Raumové.

Markéta se u nás jednoho dne objevila na návštěvě a přišla s myšlenkou, že by ráda pečující řadu mazaného kvítí pro manikúru. Hlavně olejíček a krém na ruce. Vášnivě jsme diskutovali, mazali ruce, čuchali různé olejové kompozice, čisté květinové esence a zase mazali. Dohodli jsme se, že něco vymyslíme.

Za tři týdny jsme dali Markétě prototyp pečujícího oleje na manikúru. Okouzlující květinový pečující olejíček Fragrance FLEURS je nádhedná voňavá kompozice 14 exklusivních a vysoce kvatlitních esencí květin, koření a bylin. Voní svěže, květinově, citrusově a lehce orientálně.

Markéta a její klienti jsou nadšeni! A my také. Na pánskou manikúru jsme pro doplnění namíchali produkty s naší exkluzivní vůní - 1979 | PÁNSKÉ KVÍTÍ. 

LOVE NAILS - Fragrance Fleurs

LOVE NAILS - 1979|PÁNSKÉ KVÍTÍ

LOVE NAILS - Nehtové studio

Markéta Raumová
U Trati 57/5, 
360 04  Karovy Vary

tel: 777 553 556

E: marketa.raumova@love-nails.cz

www.love-nails.cz 

Všechny exkluzivní produkty pro exkluzivní mazanou manikúru řady LOVE NAILS můžete samozřejmě zakoupit přímo v salonu u Markéty nebo v našem Mazaném obchodě.